7 gadu pieredze interneta mārketingā un 4 gadu pieredze, pārvaldot Google reklāmas, ļauj mums nodrošināt solīto rezultātu - piegādāt pēc iespējas vairāk potenciālo klientu uz mājas lapu par zemāko cenu par klikšķi.

Katrs posms Google AdWords pakalpojumā ir pārdomāts līdz niansēm. Mūsu mērķis ir piegādāt Jums pēc iespējas vairāk potenciālo klientu atvēlētā reklāmas budžeta robežās.

Google AdWords pakalpojumu nodrošinām saskaņā ar sekojošām vadlīnijām:

  • Atslēgvārdu analīze, lai precīzāk atlasītu auditoriju, ko uzrunāt
  • Analīzes laikā nosakām, kādi ir saistošāki atslēgvārdi Jūsu uzņēmuma gadījumā, pēc kuriem var meklēt tieši Jūsu potenciālie klienti.
  • Reklāmas budžeta un klikšķu prognoze, lai noskaidrotu, uz kādu rezultātu varat pretendēt
  • Multispektra reklāmas kampaņu izveidošana, lai saņemtu pēc iespējas vairāk potenciālo klientu par zemāku samaksu

Izveidojot reklāmas kampaņas, sadalām pa grupām izvēlētos atslēgvārdus un katrā grupā izveidojam vairākus spēcīgus reklāmas ziņojumus. Katrai grupai izveidojam arī reklāmas paplašinājumus (Sitelinks, Callouts, Phone utt.). Jā, salīdzinājumā pret pieeju, ja izveidojam tikai vienu grupu un vienu reklāmas ziņojumu, šāda pieeja prasa mums ilgāku laiku. Esam ilggadīgi praktiķi un zinām, ka atslēgvārdu sadalīšana palīdzēs Jums saņemt klikšķus pa zemāku cenu.

Reklāmas kampaņu pārvaldīšana/kontrole/optimizācija, lai paaugstinātu reklāmas darbības efektivitāti kampaņas gaitā

Ikdienā kontrolējam reklāmas budžeta izpildi. Sekojam līdzi, lai reklāma strādā nepārtraukti. Vienu reizi mēnesī izveidojam jaunus reklāmas ziņojumus. Tādējādi mēs pilnveidojam sasniegto rezultātu un nonākam pie reklāmas ziņojuma, kas strādā vislabāk.

Atskaites:

  • Reizi mēnesī piegādājam atskaites, kur norādām saņemto klikšķu skaitu, vidējo cenu par klikšķi un iztērēto reklāmas budžetu.
top