Būtiskas Google AdWords reklāmas iespējas

Interneta reklāma palīdz Jūsu biznesa izaugsmei.   Google AdWords ir Google tiešsaistes reklāmas programma, kas ļauj iegūt jaunus klientus un attīstīt savu biznesu.


Ar interneta reklāmu iespējams noteikt vietu, budžetu un ērti izmērīt reklāmas ietekmi.   Ar AdWords, jūs varat izvēlēties, kur tiek rādīta jūsu reklāma, noteikt sev ērtu budžetu un izmērīt savas reklāmas ietekmi.


AdWords reklāma darbojas kā magnēts, kad runa ir par potenciālo klientu uzrunāšanu.   Ar Google AdWords jūs varat sasniegt cilvēkus, kad tie meklē vārdus vai frāzes (kurus mēs saucam par atslēgvārdiem).


Maksa par klikšķi reklāmas budžets tiek tērēts tikai tad, kad kāds ir noklikšķināis uz Jūsu reklāmas.   Jūsu reklāmas var parādīties Google un tās partneru tīmekļa vietnēs. Ar Maksas Par Klikšķi (MPK) cenu noteikšanu jūs maksājat tikai tad, kad kāds uzklikšķina uz jūsu reklāmas.


AdWords reklāma spēj sasniegt cilvēkus, kad tie ir lēmuma pieņemšanas beigu posmā. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc šī interneta reklāma ir tik efektīva.   Jūsu reklāma parādās tiem cilvēkiem, kuri jau meklē jūsu piedāvātās preces un pakalpojumus. Tāpēc ir lielāka iespēja, ka šie cilvēki izmantos jūsu piedāvājumu.


AdWords reklāma ļauj rādīt cilvēkiem reklāmu atkarībā no tā ģeorgāfiskās atrašanās vietas.   Varat izvēlēties, kur tiks rādīta jūsu reklāma – kurās vietnēs un ģeogrāfiskās teritorijās (valstis, pilsētas, vai pat apkaimes)

top